Суверенітет

СУВЕРЕНІТЕТ ст.4, 5, 16, 17,19  ,23,24,25,26,33,60, 64,65,66.

 

Задача даної частини  проекту -формалізація зобов’язань, відповідальності та контролю дій в Мобільному регістраторі представника органу державної влади щодо забезпечення верховенства громадянина  у вирішенні корінних питань організації свого життя, отримання  громадянства та його зміну, свободу пересування, вибору місця проживання, захист суверенітету та територіальної цілісністності, екологічної, економічнної та інформаційної безпеки країни , захист  культурної спадщини .

Увага! Будь-які дії ОДВ щодо позбавлення громадянства та права  його зміни, користування Мобільним реєстратором, свободи пересування, вибору місця проживання, притягнення до військової служби, якщо ці дії блокуються Мобільним регістратором, як такі , що не відповідають Конституції та чинному Законодавству, вважаються кримінальним злочином і не підлягають виконанню, а на осіб, що вчинили ці дії або мали намір їх вчинити автоматично відкривається, за поданням Мобільного регістратора , кримінальне провадження ст. 19, ст. 60.

Виконання зазначеної задачі , в частині  підсистеми  СУВЕРЕНІТЕТ забезпечується через активізацію процедур:

С-1. Ідентифікація людини  (на її особистому сайті  в рамках блокчейн технології) .як українського громадянина , його статті, сімейного положення,набуття громадянства в  Україні (Свідоцтво про народження, Електронний паспорт, Мобільний регістратор),  право його зміни , захист громадянина, що перебуває за кордоном,свобода пересування, вільний вибір місця проживання (реєстрація зазначених дій виклточно в Мобідьному регістратоі).ст.4 , 26 відповідно до закону, ст.25,33 відповідно до закону.

С-2 Забезпечення українському  громадянину  , як  носію  суверенітету України, на підставі  його   конституційних  прав  і свобод та  обовязків  перед суспільством ,  здійснювати безпосередній контроль виконання  посадовими  особами оргганів  державної влади та органів місцевого самоврядування свїх повноважень  ,  змінювати їх ( якщо необхідно- на підставі безпосередньої демократії ) при спробі узурпування ними влади ( прийняття рішень, що протирічать Конституції та законам України)  визначати і змінювати конституційний лад в Україні   ст..5, 24.

С-3 Система  заходів  підготовки , перепідготовки і безпосередньої участі членів сімї  щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України, (електронний воєнний  білет,  як відображення  системи  цих заходів),  її економічної та інформаційної безпеки План  дій сім’ї в екстремальних умовах (землетруси, повені, пожежі,  воєнні дії, тощо),ст.16,17,64,65,66.

С-4 Електронний  облік  державних і недержавних нагород , як система об’єктивної оцінки вкладу у розбудову країни, захисту її суверенітету та територіальної цілісності.

С-5. Реєстрація смерті громадянина. Свідоцтво про смерть. Порядок зупинення  дії Мобільного регістратора

С-6 Договір щодо зобов’язань, відповідальності та контролю дій представників органів державної  влади і місцевого самоврядування , відповідальних за забезпечення суверенітету  громадянина і  визначеного процедурами  С-1 –С5. Доля бюджету  у бюджеті сім’ї на утримання органів державної  влади і місцевого самоврядування, відповідальних за захист суверенітету та територіальної цілісності країни  , утримання бюджетних  органів влади (Збройні Сили України, Державна погранслужба України, Національна гвардія ,Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національна академія наук України )