Правововий захист

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ  ст. 8, 9,19,,55, 59, 60,61,62,63,64,89.

 

Задача даної частини  проекту -формалізація зобов’язань, відповідальності та контролю дій в Мобільному регістраторі представника органу державної влади щодо забезпечення  об’єктивного  судового рішення.

Увага! Будь-яке рішення суду,  якщо воно , в процесі автоматизованного контролю блокується Мобільним регістратором як не відповідне Конституції України та  чинному законодавсту, вважається неправосудним   і не підлягає виконанню, а на осіб, що прийняли це рішення автоматично відкривається, за поданням Мобільного регістратора , кримінальне провадження ст. 19, ст. 60.

Виконання зазначеної задачі , в частині  підсистеми ПРАВОВИЙ  ЗАХИСТ, забезпечується через активізацію процедур:

Ч-1 Звернення до суду та електронний облік судових проваджень. Автоматизований контроль відповідності судового рішення Конституції України та  чинному законодавсту ст.55-1 , ст. 8-2 , ст. 57-59, ст. 61-64.

Ч-2 Звернення  до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.ст.55-2

Ч-3 Звернення за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна. ст.55, ст.9,

Ч-4 Відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.ст.56.

Ч-5 Електронний контроль дотримання прав  обвинуваченим та засудженим . що відбуванють покарання , .відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої безпідставним засудженням у разі скасування вироку суду як неправосудного та притягнення до відповідальності осіб, що причетні до прийнятя неправосудного рішення . ст.56, ст.62-2.

Ч-6 Договір щодо зобов’язань, відповідальності та контролю дій представників органів державної  влади і місцевого самоврядування , відповідальних за забезпечення правового захисту громадянина визначеного процедурами  Ч-1 –Ч6. Доля бюджету  у бюджеті сім’ї на утримання ОДВ відповідальних за  утримання органів державної  влади і місцевого самоврядування (ОДВ), відповідальних за правовий захист громадянина , утримання бюджетних  установ  (виправні колонії, установи попереднього утримання обвинувачених у вчинені злочину, тощо,)