Волевиявлення

ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ ст. 5, 36, 37,38 , 39, 40,  69,70,71, 72, 73, 74

 

Задача даної частини  проекту -формалізація зобов’язань, відповідальності та контролю дій в Мобільному регістраторі представників органу державної влади та місцевого самоврядування, керівників партійних,громадських та профсоюзних організацій щодо забезпечення  верховенства народу у вирішенні його корінних задач , в тому числі  права визначати і змінювати конституційний лад в Україні,  безпосередньо та через органи державної влади ,  забезпечення демократичних форм волевиявлення та участі у  партійних,громадських та профсоюзних організаціях.

Виконання зазначеної задачі , в частині  підсистеми  ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ забезпечується через активізацію процедур:

В-1 Автоматизована система реєстрація права голосу в реєстраційних  органах державної влади та місцевого самоврядування  , у  партійних,громадських та профсоюзних організаціях, при проведенні  зборів, мітингів, походів демонстрацій ст.70,ст.5,ст.38, 69, 39,

В-2 Автоматизована система електронного голосування: за Президента України, кандидатів у депутати до Верховної ради та місцевих рад та контроль за результатами виборів.  Порівняльний  аналіз пропозицій кандидатів. ст.38,71.

В-3 Автоматизована система електронного голосування: всеукраїнський та місцевий референдум, імпічмент Президенту, позбавлення депутатських повноважень, вираження недовіри уряду та окремим його членам, суддям, прокурору, міліціонеру та контроль за результатами волевиявлення. ст.38,72.

В-4 Автоматизована  система прийняття рішення зборами, в тому числі загальнодержавними (мітингами походами, демонстраціями)громадян,  як безпосередня форма  народного волевиявлення , щодо вирішення  його корінних задач, в тому числі визначення та зміни конституційного  ладу в Україні,  фінансової сфери , розподілу національного продукту,  бюджету , податків,  амністії та забезпечення контлолю за їх виконанням . ст.5, 38,39,69.

В-5 Висування кандидатом в органи державної влади та органи місцевого самоврядування, ст.38

В-6.Автоматизована  система прийняття звернення  партійними,громадськими та профсоюзними організаціями, окремими громадянами як безпосередня форма  народного волевиявлення , до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, та контроль за їх розглядом звернень і виконанням. ст .40,39.

В-7 Договір щодо зобов’язань, відповідальності та контролю дій представників органів державної  влади і місцевого самоврядування , відповідальних за забезпечення волевиявлення  членів  сім’ї визначеного процедурами  В-1 –В-65. Доля бюджету  у бюджеті сім’ї на утримання ОДВ відповідальних за  волевиявлення  громадянина