Виховання дітей та освіта

ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА ОСВІТА  ст. 45, 51,52,53,

Задача даної частини  проекту -формалізація зобов’язань, відповідальності та контролю дій в Мобільному регістраторі представника органу державної влади щодо   охорони  материнства  та  дитинства,   забезпечення здорового генофонду України, створення    умов  для повноцінного розвитку та виховання дітей у сім’ї. ,   підвищення культурного, освітнього, морального рівня сім’ї та кожного її члена, повноцінного  відпочинку  та дозвілля сім’ї з урахуванням потреб різних вікових груп.

Виконання зазначеної задачі , в частині  підсистеми  ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА ОСВІТА , забезпечується через активізацію процедур:

О-1 Відповідальність батьків за  утримання та заходи щодо виховання дітей на підставі мобільних реєстраторів дітей.ст. 51-2,52

О-2. Бюджет  дитини в натуральному вимірі (продукти, послуги), фінансове забезпечення дитини в дошкільний період, при отриманні загальної середньої, професійно-технічної та контроль  його виконання.. ст. 51-2,52,

О-3.Електронний щоденник дитини, учня — основа об’єктивної співпраці дітей, батьків і вчителів (вихователів), органів державної влади і місцевого самоврядування  щодо реалізації системи заходів виховної роботи в дошкільний період, при отриманні загальної середньої, професійно-технічної освіти. ст. 51-2,52.53-1.

О-4 Відпочинок  та дозвілля сім’ї з урахуванням потреб різних вікових груп.ст.45 відповідно до закону.

О-5.Мобільний реєстратор – студент, як захист конституційних прав (1-8) громадянина щодо отримання вищої освіти та навчання у вищих державних і комунальних навчальних закладах.ст. 53-2,3.

О-6 Договір щодо зобов’язань, відповідальності та контролю дій представників органів державної  влади і місцевого самоврядування , бюджетних установ  (детячі садки, школи, інтернати, педагогічні  ВУЗи, тощо) , відповідальних за виховання дітей та їх освіту, визначеного процедурами О-1 –О4. Доля бюджету  у бюджеті сім’ї на утримання ОДВ , бюджетних  установ  (детячі садки, школи, інтернати, педагогічні  ВУЗи, тощо) , відповідальних за виховання дітей та їх освіту, на фінансове забезпечення заохочення народжуванності   дітей та їх   утримання.

Образовательно – воспитательные корни импотенции власти http://blog.liga.net/user/vzadorskiy/article/29895…