Фінанси

Чи варто говорити і розпочинати такі масштабні  дії , коли ми фактично находимся в умовах війни з таким сильним противником як Росія. Так , Росія ядерна держава.  Це означає, що  її діючий ядерний потенціал такий, використання якого може призвести до планетарної катастрофи щодо знищення цивілізації як такої.

Але і Україна-ядерна  держава ( ст.16 Конституції України), ядерний  потенціал якої такий, що його використання може також  призвести до планетарної катастрофи щодо знищення цивілізації як такої.

Пора, на кінець, оприлюднити  ці можливості та відповідним законом визначити порядок  використання цього потенціалу для  стримування будь — якого агресора від його загарбницьких амбітних цілей щодо України.

Тільки впровадження Мобільного регістратора може забезпечити  прийняття відповідального рішення щодо застосування ядерного потенціалу України як стримуючого фактору.

За  таких умов, Україна має зовсім нові можливості  негайного вирішення питань війни і миру та вирішення тих внутрішніх проблем, що зазначені вище.

Відповідно до теорії суспільного добробуту досягнення «найбільшого блага для найбільшої кількості людей» можливо лише при більш рівномірному розподілу національного доходу , навіть якщо це негативно вплине на нагромадження капіталу та приватну ініціативу. Реальність реалізації цього принципу можлива тільки .за наявності відповідного фінансового забезпечення у громадян , інвестуючи яке в розвиток економіки можна було б  забезпечити цей національний дохід.

Чи є для модернізації країни такі кошти у вкрай зубожілих громадян УкраїниЧи потрібно звертатись до іноземного лихваря або, нехтуючи Конституцію, запрошувати іноземного інвестора.

Відповідь однозначна. Так, такі кошти є, це:

Обґрунтовано доказано (Ольга Яремків «Обкрадена Україна».. Юридичні підстави повернення награбованого майна України), що кожен  громадянин меє право на негайне відшкодування Національним банком України кошти, які акумулюються  на рахунках Мобільного регістратора :

як інвестиційні:

компенсаційні вклади громадян (S) що знаходяться на забалансових рахунках в Ощадбанку (індексовані   : S* 35грн. , 1$=5грн.);

https://www.facebook.com/notes/віталій-лаврик/щодо-концепції-безінфляційного-повернення-громадянам-компенсаційних-вкладів-ощад/106890126087445

іменні цінні папери -житлові чеки, майнові сертифікати та земельні бони , загальна номінальна вартість яких в грн евівалентна $54000 ($1=5грн. , 54000*5=270000грн.);

як обігові -частка  доходу від національного богатства України, що складає в рік  на кожного громадянина, включаючи дітей  24500 грн,($1=5грн.).

При зміні курсу долара, Мобільний регістратор автоматично перераховує зазначені вище суми.

Тобто, за Конституцією України, кожний громадянин є заможня людина, з відповідними  активами та  власними інвестиціями,  які  забезбечють її правову, економічну, соціальну, суверенну незалежність в суспільних відношеинях.

Зазначені вище кошти, як інвестиційні кошти громадян, і повинні стати базою модернізації країни ( село, містечко, районний центр, район, область, держава), а громадяни, що інвестували ці кошти, стати власниками (співвласниками) створенних в процесі модернізації, активів та  створення Фонду реформування  України, (ФРУ) який складе порядка 25 трильйона грн. із яких:

Загально державний резерв -10%ФРУ:

Фонд розвитку регіонів-20%ФРУ:

Фонд забезпечення життєдіяльності громадян -70%ФРУ.

Доля коштів із Фонда реформування , що належить громадянину фіксується в його Мобільному регістраторі і стає його фінансовим забезпеченням щодо участі в створенні національного багатства країни, а відтак і отримання відповідної частки при його розподілі.

Проектом передбачається:

(1).Оскільки в Мобільному регістраторі  по кожній із підсистем вказані відсотки, як зобов’язання  громадянина щодо утримання органів державної влади та бюджетної сфери, то Мобільний регістратор автоматично перераховує цей збір (як іменний, тобто підконтрольний громадянину, відповідно- Загально державний резерв -10%:Фонд розвитку регіонів-20%)  в бюджет для реформування відповідних цій підсистемі органів державної влади та бюджетної сфери.

(2).Кожен громадянин,  зобов’язаний визначитись щодо використання 70%ФРУ :

(а) самостійно , зареєструвавши в Мобільному реєстраторі План дій,

(б) як член територіальної громади (адміністративної територіальної громади) ,  перерахувавши  їй через Мобільний реєстратор (як імені , тобто підконтрольні громадянину) на кооперативних засадах для виконання Програми розвитку територіальної громади ,

(в) як співробітник підприємства, установи, організації, перерахувавши  їм через Мобільний реєстратор  на умовах п.(б), для виконання Програми розвитку цих суб’єктів  ;

(г)  розділивши на свій розсуд кошти для їх використання відповідно до п. (а)-(в).

(3).На період модернізації (один рік) установлюється мораторій на необґрунтоване (безконтрольне) підвищення цін на товари і послуги шляхом ведення відповідного контролю у Мобільному регістраторі по кожній із підсистем.

(4). Фонд реформування  України  може поповнюватись коштами в  іноземні валлюті тільки на підставі партнерських ( а не інвестиційних) умовах в сумі не більше 10% від зазначеної вище суми, а при необхідності її збільшення, тільки через референдум.