Зібрання-МАЙДАН

Відповідно до Конституції ( ст. 6, ст.19) ні одна гілка ОДВ не може втручатись і контролювати іншу гілку ОДВ. Тільки народ має на це право (ст5, ст. 69 Конституції ) шляхом включення механізму безпосередньої демократії  через референдум (ст.70-74 Конституції) та  зібрання (ст.39 Конституції України)

Досвід  революцій , які відбулись в Україні поспіль на протязі дуже короткого історичного терміну, свідчить, що найбільш ефективною формою впливу на  ОДВ є зібрання громадян (МАЙДАН), за умови, якщо вони за чисельністю мають загальнодержавний характер. Саме цей досвід визначення влади народу пропонується  закріпити у виді окремого постійно діючого суб’єкту .

Таким суб’єктом має стати -Всеукраїнське народне зібрання громадян України (Майдан)- територіальна громада (юридична особа) України ( де кожен громадянин для прийняття рішення забезпечений Мобільним регістратором),  Вищий Суверен , суб’єкт (абз.3 ст2, абз.2 ст.5 , ст.132, ст.133, абз.2 ст141) , що представляє владу українського народу та забезпечує контроль за виконанням повноважень органами державної влади та місцевого самоврядування  через процедури безпосередньої демократії (ст.69 Конституції), формалізовані і імплемнтовані у виді автоматизованої системи прийняття рішень (АСПР МАЙДАН) .

Діяльність Майдану грунтується на засадах єдності та цілісності державної території, поєднані централізації і децентралізації у здійсненні державної влади, збалансованості і соціально-економічного розвитку регіонів, з урахуванням їх історичних, економічних, екологічних, географічних і демографічних особливостей, етнічних і культурних традицій.

Складові Майдану-  загально народні зібрання територіальних громад-юридичних осіб:

Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь, райони, міста, райони в містах, селища і села.